خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » سیاست‌های غلط صادراتی اصلاح شود 

سیاست‌های غلط صادراتی اصلاح شود

اقتصادی

ب& ای نسبت خبر اخیر ;ه‌های شدند، داد.602;ه سرمایه‌گذاران

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است با وجود آنکه در ماه‌های گذشته فرصت خوبی برای گسترش صادرات به وجود آمده اما نبود سیاست‌های درست صادراتی عملاً راه را بر افزایش آمار صادراتی کشور بسته است.

وخت و اقدامات انجام گرفته در این?باره?اظهار کرد: خوش&#

محمد لاهوتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به مشکلاتی که در طول ماه‌های گذشته تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی با آن روبه‌رو بوده‌اند، بخش خصوصی تلاش کرده که نظرات خود را به دولت منتقل کرده و تلاش کند با اصلاح برخی سیاست‌ها، شرایط برای توسعه صادرات فراهم شود.

583; رشد قیمت طلا به گزارش ایسنا، سردار علی مویدی?امرو

به گفته وی با وجود ارائه این نظرات در طول ماه‌های گذشته نه تنها اصلاحی در سیاست‌ها به وجود نیامده که حتی هنوز موضوع اجرای سیاست‌های تنبیهی علیه صادرکنندگان در جریان است.

3;ر پاسخ به پرسشی درباره قاچاق سوخت و اقدامات انجام گ&

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان این‌که موضوع تغییر در سیاست‌های ارزی یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های بخش خصوصی فعال در این حوزه است، توضیح داد: موضوع سامانه نیما و استفاده از آن تنها یکی از شیوه‌هایی است که دولت آن را مطرح کرده و در کنار آن راهکارهایی دیگری نیز می‌توانست در دستور کار قرار بگیرد که ما هنوز نشانه‌ای از آن ندیده‌ایم.

لاهوتی ادامه داد: یکی از پیشنهادهایی که بخش خصوصی ارائه داد و تلاش کرد که آن را پیگیری کند، موضوع واردات بدون انتقال ارز است که می‌تواند لااقل در کوتاه مدت بخشی از نیازهای کشور را پوشش دهد. با این وجود اما به نظر می‌رسد بانک مرکزی چندان به اجرای این سیاست علاقه‌ای ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی در صورتی که سیاست‌ها و حمایت‌ها در راستای توسعه فعالیت‌های صادراتی کشور باشد می‌توان انتظار داشت که ایران بتواند سهم خود را از بازارهای منطقه افزایش دهد اما در غیر این صورت همانطور که آمارهای اخیر نیز نشان داده با وجود تمام صحبت‌ها و ظرفیت‌ها، توان صادراتی کشور کاهش خواهد یافت و از این رو اصلاح سیاست‌های موجود در این حوزه می‌تواند به عنوان یک اولویت جدی در دستور کار قرار گیرد.

Let"s block ads! (Why?)

قابل ریکا کاهش قیمت چین روی پیدرئیس مبار ستاد داد،


مرجع خبر: تابناک - اقتصادی
صادراتی اصلاح شود غلط , غلط سیاست‌های اصلاح صادراتی , سیاست‌های صادراتی شود غلط , غلط شود اصلاح سیاست‌های , شود صادراتی سیاست‌های غلط , صادراتی اصلاح شود اصلاح , شود سیاست‌های اصلاح غلط
- آقای وزیر چرا به قیمت خودرو نظارت نمی‌کنید؟
- مخالفت مجلس با اعطای سهمیه یک لیتر بنزین در روز به هر ایرانی
- مخالفت مجلس با مستثنی کردن یارانه بگیرها
- تولید اوپک 797 هزار بشکه کاهش یافت
- سازمان حمایت سرگرم برگزاری همایش میلیاردی
- تداوم سیر صعودی طلا در هفته جاری
- شرایط اخذ وام توسط بیمه‌گذار در بیمه های عمر
- خدمات ارزش افزوده مبتنی بر تلفن گویا (ivr) چیست؟
- چرا بانک‌ها بیمه‌نامه مرهوناتی می‌خواهند؟
- اوراق قرضه آمریکایی، دارایی از چشم افتاده در جهان
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای movazeb.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:movazeb.ir